Гаряча лінія та телефон довіри Миколаївської сільської ради

«Гаряча лінія» Миколаївської сільської ради

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та всебічного вивчення громадської думки розпорядженням сільського голови від 18.02.2019 року № 29-ОД у Миколаївській сільській раді створено «гарячу» телефонну лінію.

Гаряча телефонна лінія Миколаївської сільської ради працює в приміщення Миколаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 1, с. Миколаївка, Сумський район, Сумська область, 42322.

Телефон «гарячої лінії»: (0542) 696-610.

Графік роботи: щовівторка з 13.00 до 15.00 год.

Телефон довіри Миколаївської сільської ради

З метою поширення зворотного зв’язку з мешканцями сільської ради, оперативного реагування на гострі проблеми членів територіальної громади, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених унаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян розпорядженням сільського голови від 18.02.2019 року № 29-ОД у Миколаївській сільській раді створено телнфон довіри.

Телефон довіри Миколаївської сільської ради (0542) 696-610.

Графік роботи: щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10.00 до 12.00 год.