ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА 2019 РІК !!!
5 березня 2020 року у приміщенні Миколаївського сільського Будинку культури сільський голова Сергій Самотой звітував про роботу у 2019 році. Присутні мали змогу прослухати інформацію про розподіл бюджетних коштів, надходження...
