Кадровий склад

Адміністрація

Посада Прізвище, ім’я по батькові Телефон, E-mail
Сільський голова Самотой Сергій Володимирович 693-630, s_radanik@ukr.net
1-й заступник голови Рябуха Віктор Сергійович
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Северин Віра Миколаївна
В.о.старости округу №2 (Постольне, Бурчак,Лікарське,Степаненкове) Білінський Роман Миколайович rada_postolne@ukr.net
Секретар сільської ради Непийвода Вікторія Віталіївна 696-611, s_radanik@ukr.net
Секретар виконавчого комітету Бідненко Світлана Миколаївна 696-610

Загальний відділ

Начальник загального відділу Лещенко Анастасія Миколаївна 696-610, s_radanik@ukr.net
Спеціаліст II категорії з кадрової роботи Балаба Юлія Олександрівна 696-610, kadru_nikolaevka_rada@ukr.net
Спеціаліст II категорії зі звітності та контролю загального відділу виконавчого комітету, відповідальна за облік військового обліку Железняк Людмила Іванівна 696-610, s_radanik@ukr.net

Відділ бухгалтерського обліку і звітності

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності-головний бухгалтер Непийвода Інна Володимирівна 696-642, bugalteria_silnik@ukr.net
Спеціаліст II категорії відділу бухгалтерського обліку і звітності Шаповал Наталія Іванівна 696-642, bugalteria_silnik@ukr.net
Спеціаліст II категорії відділу бухгалтерського обліку і звітності Шевченко Віта Юріївна 696-642, bugalteria_silnik@ukr.net

Відділ культури та роботи з молоддю

Начальник відділу культури та роботи з молоддю Феніна Світлана Вячеславівна 696-610, mykolaivka_culture@ukr.net
Спеціаліст II категорії відділу культури та роботи з молоддю Шовкопляс Олена Сергіївна 696-610, mykolaivka_culture@ukr.net

Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей Сорока Олена Олександрівна 696-610, ssd_mykolaivka@ukr.net

Відділ адміністративних послуг

Начальник відділу адміністративних послуг Глиненко Лариса Миколаївна 696-610

Відділ земельних відносин та комунальної власності

Начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Обливанцова Ірина Юріївна 696-610, mukolaivka_land@ukr.net
Спеціаліст II категорії відділу земельних відносин та комунальної власності Рахімова Неля Володимирівна 696-610, mukolaivka_land@ukr.net

Відділ ЖКГ

Спеціаліст II категорії відділу ЖКГ Гончаренко Олександр Вікторович 696-610, jkg_msr@ukr.net

Відділ економічного розвитку та залучення інвестицій

Спеціаліст II категорії відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Якименко Ілля Сергійович 696-610

Фінансове управління

Начальник фінансового управління Пашкурова Вікторина Вікторівна fumsrada@ukr.net
Головний спеціаліст фінансового управління Мудра Тетяна Василівна
Спеціаліст I категорії фінансового управління Коломієць Валентина Вікторівна

Відділ освіти, молоді та спорту

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Макшеєва Наталія Сергіївна (0542)69-36-30, osvita_mykolaivka@ukr.net
Завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Геращенко Марина Петрівна
Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Нікітенко Олена Віталіївна
Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гаврилюк Мирослава Сергіївна
Методист із фізичної культури та спорту Котькало Євгенія Сергіївна