ДЕНЬ МАТЕРІ ТА ДЕНЬ СІМ’Ї

12 травня 2019 року Миколаївський СБК радо зустрічав талановитих та закоханих Марину та Віталія Велітченко, які півтори години чарували нас своїм зворушливим, чарівним співом. Такі справжні, романтичні, позитивні, щирі,.., вони створили неймовірну атмосферу, яка ще довго панувала в залі. Затамувавши подих глядачі спостерігали за сімейним дуетом, разом з ними переживали пісенні сімейні історії, вдумливо слухали пісні присвячені жінці, матері та сміливо підтанцьовували під веселі, гучні пісні у виконанні дуету Велітченко.

На свято зібралася справжня Миколаївська родина. Приємною несподіванко була присутність на концерті аматорів з Терешківського СБК, які з радістю приїхали до нас послухати неймовірних Марину та Віталія Велітченко. Дуже правильні слова прозвучали з вуст гостей із Терешківки: “Ми їздимо на всі концерти, куди тільки можемо поїхати. Ми теж артисти і,по-перше, подивитися виступ професіоналів – це корисно, по-друге, найбільша нагорода для співака – його глядачі, тому своєю присутністю на концерті кожен з нас робить артиста щасливішим, а, по-третє, в наш час це така радість, що виконавцям з міста все таки хочеться приїхати і порадувати своїм співом жителів села.”

Тож, ми щиро дякуємо Марині та Віталію за подаровані нам години радості, тепла, кохання. І бажаємо їм завжди бути разом: і на сцені, і в житті!!!