БЕЗ ЧЕРГ, ЗА ПРИНЦИПОМ «ЄДИНОГО ВІКНА»: ЦЕНТР ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ У СУМАХ НАДАВ ПОНАД 7 ТИСЯЧ ПОСЛУГ

У Сумах фахівці Центру виконання рішень прийняли понад 3 тисячі громадян та надали більше ніж 7 тисяч послуг. Головною перевагою офісу європейського формату є робота за принципом «єдиного вікна», що створює комфортні умови для відвідувачів, а найактуальніше – прийом без черг.
«Наразі, коли поняття європейської держави є тотожним поняттю надання комфортних послуг, ми сконцентрувалися саме на цьому критерії. Впроваджуючи усі новації, які закладені Міністерством юстиції України у сферу виконання судових рішень, орієнтуємося на вектор позитивних змін, які захищають законі права та інтереси мешканців Сумщини, – розповідає очільниця обласної юстиції Ірина Свистун. – На шляху важливих впроваджень маємо й результати, що свідчать про успішність роботи Центру виконання рішень, – з моменту відкриття було прийнято 3250 громадян та надано 7200 послуг» в умовах абсолютної прозорості та комфортності.
Нагадаємо, що Центр виконання рішень забезпечує:
прийняття документів про примусове виконання рішень та інших документів виконавчого провадження за принципом екстериторіальності;
надання відомостей сторонам щодо виконавчих впроваджень у межах усієї території України;
ознайомлення сторін з матеріалами виконавчого впровадження;
надання допомоги в оформленні документів;
надання інформаційної допомоги та консультацій;
електронні сервіси (онлайн-оплата боржником заборгованості, електронна комунікація, QR-код тощо);
зручність, комфортність, прозорість за принципом «єдиного вікна», якісні та належні умови прийому громадян.
Офіс працює за адресою: місто Суми, вулиця Петропавлівська, 75. Послуги доступні для всіх жителів Сумської області. Консультація за телефоном (0542) 655-545.