У КОЖНОЇ ДИТИНИ ПОВИНЕН БУТИ ПЕРШИЙ ДОКУМЕНТ – СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ

Юстиція Сумщини продовжує роботу по вивченню ситуації: чи всі діти забезпечені правом на отримання першого в житті документа – свідоцтва про народження. Це ще одна ініціатива Мін`юсту, покликана захистити дитинство. Її виконання потребує активних комунікацій з навчальними закладами. Тому працівники юстиції по всій області проводять зустрічі з керівництвом загальноосвітніх шкіл.
На сьогодні виявлено два факти по м. Шостка, які перевіряються і відділом державної реєстрації проводиться робота по забезпеченню першими документами – свідоцтвами про народження – юних громадян України.
У Білопіллі працівники юстиції зустрілися з колективом спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, а в Ромнах – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.
Під час зустрічі не оминули увагою і співпрацю у реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який безпосередньо торкається питань захисту прав дітей.
#МінЮст #MinJust4U