«ВІДКРИТІ ДВЕРІ» ДО ЮСТИЦІЇ ЗАПРОСИЛИ СТУДЕНТІВ

Студенти Сумського національного аграрного університету відвідали управління юстиції. Приводом для гостин став «День відкритих дверей», який був організований для майбутніх правників.
Університетська молодь познайомилась з роботою органу, що реалізує державну правову політику та допомагає населенню в розумінні й захисті своїх прав. Студентам детально розповіли про завдання та специфіку діяльності управління юстиції, а також його структурних підрозділів. Фахівці звернули увагу на ініційований Мін’юстом правопросвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО!», який через свої кампанії інформує громадян щодо їх правових можливостей.
Охочим пройти стажування повідомили про наявність онлайн сервісу «Соціальний ліфт» (https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/) , що дає можливість на короткий термін долучитися до команди спеціалістів та побачити правничі будні. Особам, які виявили бажання у майбутньому стати співробітниками, було повідомлено про особливості приймання та проходження служби в органах юстиції.