ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПОВЕРНУТИ КОШТИ НАЙМЕНШИМ ГРОМАДЯНАМ

Не дбати про своїх дітей явище ганебне як для матері, так і для батька. Закон #ЧужихДітейНеБуває покликаний подолати це явище та покращити життя дітей, яких батьки залишили без допомоги.

В Недригайлівському районі чоловік не поспішав сплачувати аліменти на користь дружини до досягнення дитиною трирічного віку та на користь маленького синочка, поки в ситуацію не втрутився державний виконавець. Дізнавшись про наслідки несплати аліментів: від тимчасових обмежень до кримінальної відповідальності, чоловік вирішив не призводити до їх настання та сплатив майже 14 тисяч гривень заборгованих аліментів.
На Білопільщині з матері, позбавленої батьківських прав, вдалося стягнути понад 19 тисяч гривень аліментів на утримання її дітей за рахунок звернення стягнення на орендну плату, яку вона отримала від надання в оренду земельного паю.

Сумчанина змусило сплатити аліменти у розмірі майже 30 тисяч гривень обмеження у праві виїзду закордон, застосоване постановою державного виконавця відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває. Додатково батьку були нараховані фінансові санкції за несплату дитині аліментів більше двох років у розмірі 30% від суми заборгованості.
Юстиція Сумщини скеровує всі зусилля на те, щоб права найменших громадян були захищені і діти отримували належні їм кошти.