Підсумки серпневої конференції педагогічних працівників Миколаївської ОТГ

30 серпня 2017 року у Миколаївському будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Миколаївської сільської ради. У конференції усього взяло участь 68 осіб. Серед них керівники закладів освіти громади, педагогічні працівники, батьки, працівники відділу культури, а також голова Миколаївської сільської об’єднаної територіальної громади Самотой С.В. та старости сільських рад, що входять до складу громади (Северин В.М., Рябуха В.С.).

У форматі живого та активного спілкування освітяни обговорили проблеми та перспективи освіти на новий навчальний рік. До початку пленарного засідання учасники конференції ознайомились з експонатами виставок вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів та навчально-методичних матеріалів, підготовлених педагогами громади.

З вітальним словом до учасників звернувся голова Миколаївської сільської ради Самотой Сергій Володимирович та вручив грамоти й цінні подарунки вчителям, які підготували переможців ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад (Харченко О.Л. і Макарцю В.І.), та подяку колективу Северинівського дошкільного навчального закладу «Веселка» за якісну підготовку до нового навчального року.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської сільської ради Макшеєва Н.С. виступила з доповіддю «Про підсумки діяльності освітньої галузі Миколаївської сільської громади у 2016-2017 навчальному році в умовах об’єднаної територіальної громади та завдання на 2017-2018 навчальний рік», де окреслила завдання, що необхідно виконати педагогічним працівникам для якості освітнього результату, та означила вимоги до нової української школи і те, як процес оновлення шкіл буде проходити в громаді.

У ході обговорення доповіді керівниками закладів освіти, педагогічними працівниками порушувалися  питання: функціонування закладів, проблеми та перспективи розвитку освіти в умовах об’єднаної територіальної громади; впровадження проекту Державного стандарту початкової освіти та необхідні кроки для реалізації його вимог в школах громади з 01 вересня 2018 року; оновлення навчальних програм загальної середньої освіти; створення ефективної системи методичної роботи в ОТГ; здобутки та проблеми під час організації інклюзивної освіти; покращення матеріально-технічної бази закладів освіти; впровадження інновацій у навчально-виховний процес; перспективи створення нового освітнього простору.

По закінченню офіційної частини працівники культури та учні привітали педагогів з новим навчальним роком та подарували концертну програму.

• Учасники