Рятувальники провели виступи в трудових колективах

Співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час проведення позапланових перевірок додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки провели виступи в трудових колективах: Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Северинівка, Северинівського ДНЗ “Веселка”, с. Северинівка, Миколаївського НВК, с. Миколаївка, Лікарського НВК, с. Лікарське.

В першу чергу співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій приділили увагу навчанню працівників правильних дій в разі виникнення пожежі. Зокрема, рятувальники вказали працівникам як правильно проводити евакуацію з приміщення, яких заходів слід вжити у першу чергу та безумовного виконання вимог з питань пожежної безпеки.

Співробітники Служби порятунку наголосили, що для запобігання виникнення пожеж кожний співробітник  зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил пожежної безпеки. Рятувальники зазначили, що надзвичайні ситуації легше попередити, ніж потім ліквідовувати, адже недотримання правил безпеки призводить до матеріальних збитків і ставить під загрозу життя людей.

У ході бесіди працівники ознайомились із методами гасіння і ліквідації пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вогнегасниками. Також під час проведення виступів рятувальники наголосили присутнім на необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки при експлуатації печей, електронагрівальних приладів, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та про заборону спалювання залишків сухої рослинності.

Проведення  протипожежних інструктажів є складовою частиною системи підготовки працівників, озброєнні знаннями, вони зможуть діяти максимально ефективно в разі виникнення надзвичайної ситуації.