ПІД СТРАХОМ СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ БАТЬКО НА БІЛОПІЛЬЩИНІ СПЛАТИВ 28 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ ПО АЛІМЕНТАХ

Відповідальне батьківство – дуже складний та багатогранний процес, завдяки якому формуються не тільки повноцінні осередки суспільства, а й загалом міцна правова держава. На жаль, у сучасному житті деяким батькам все ще притаманна байдужість до власних дітей. Задля нагадування таким громадянам про малечу, яка потребує підтримки, Міністерство юстиції України запровадило закон #ЧужихДітейНеБуває, важелі якого допомагають вплинути на горе-батьків.
Так, на Білопільщині державні виконавці застосували до боржника по аліментах передбачені чинним законодавством 4 обмежувальні постанови, арешти коштів і майна та склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення.
З метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, чоловік сплатив 28 тисяч гривень аліментного боргу. Крім того, громадянин сплатив й 13 тисяч гривень штрафу, застосованого до нього за порушення строків сплати аліментів.
Загалом, на Сумщині з початку 2019 року на користь дітей було стягнуто 36 мільйонів гривень аліментів.