ШІСТЬОМ МАЛЕНЬКИМ СУМЧАНАМ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПРИНІС СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ

Мешканці Сумщини давно вподобали зручний сервіс від Міністерства юстиції України з видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку. І сьогодні, у День Святого Миколая, фахівці органів юстиції разом з вітаннями подарували шістьом новонародженим сумчанам перші дорослі документи.

Цікавим є той факт, що сивочолий Святий приніс у своєму мішку в шість сумських родин величезну радість – бажаних малюків. І так вже склалося, що гендерна рівність збережена в прямому сенсі – святковий день приніс трьох хлопчиків і трьох дівчаток.

Сервіси Міністерства юстиції України покликані звичні адімінстративні процедури зробити зручними і комфортними для громадян та забезпечити їх сучасними послугами. Нагадаємо, за 11 місяців поточного року документ про народження в закладах охорони здоров’я отримали понад 80 % новонароджених жителів Сумщини.