ЦІКАВІ ДИСКУСІЇ ТА НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ: ОЧІЛЬНИК ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Керівник юстиції Сумщини взяла участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання юриспруденції: теоретичний та практичний виміри».
За участі губернатора Сумщини Миколи Клочка, міжнародних експертів, науковців та практиків з усієї країни обговорили питання міжнародного публічного і приватного права та порівняльного правознавства.
Особливо приємним є той факт, що юстиція Сумщини виступила не лише партнером заходу, а й співавтором двох частин матеріалів конференції.
«Органічне поєднання науки і практики – підґрунтя для нових кроків у поверненні довіри українців до права, адже саме зараз ми всі знаходимось в самому центрі динамічних змін в правовій сфері держави», – зазначає Ірина Свистун.
#ЯМАЮПРАВО!#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #MinJust4U